MÖBLER / Bord / Matbord 15017053
nr 1501 7053
Matbord
Barockstil. Bredd: 138+ 2x62. Djup: 110 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador, saknar dekorknopp
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 november 2022
kl 18:43:24
100 kr
150 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr